עו”ד ביטוחי בריאות

בישראל קיים חוק ביטוח בריאות ממלכתי החל משנת 1994, שמסדיר את זכויותיהם הרפואיות של תושבי ישראל. על פי החוק כל תושב יכול לבחור את קופת החולים אליה הוא מצטרף ובמסגרת זו לקבל את השירותים הרפואיים הבסיסיים להם הוא זקוק, במסגרת סל הבריאות. קופות החולים מצדן מוסיפות רובד ביטוחי נוסף שנקרא “שירותי בריאות נוספים” או בקיצור שב”ן, כמו מכבי שלי, כללית פלטינום וכדו’, מה שמקנה למבוטח שירותים נוספים שאינם כלולים בסל. למה צריך בכלל עו”ד ביטוחי בריאות?

 

סל הבריאות והשב”ן לא נותנים מענה לחולים עם צרכים מיוחדים שלקו במחלות קשות וזקוקים לתרופות מצילות חיים שאינן בסל ועלותן רחוקה מאוד מהישג ידו של האזרח הממוצע ואף האמיד. לכן אזרחים רבים מבטחים את עצמם גם בביטוח פרטי שכולל נושאים כמו השתלות בחו”ל, ייבוא תרופות יקרות וטיפולים שלא קיימים בישראל. עו”ד ביטוח בריאות יסייע כשהמבוטח לא מקבל את מה שמגיע לו במסגרת הפוליסה. לכך יש לפנות לעורך דין המומחה בתביעות נגד חברות ביטוח.

 

למרבה הצער, פעמים רבות מדי חברות הביטוח וקופות החולים מתנערות מהמובטח בתנאי הפוליסה ומערימות קשיים על החולה לקבל את הטיפול היקר, שכן זה עולה להן כסף רב. כאן נכנס לתמונה עורך דין ביטוח בריאות שידאג לאינטרסים שלכם תוך מילוי כל החובות כלפיכם כלשונה של הפוליסה עליה חתמתם והמבטחת התחייבה כלפיכם. אם חברת הביטוח דחתה את תביעתכם בנימוק שאינו מוצדק – אתם צריכים עו”ד ביטוחי בריאות מקצועי שיעמוד לצדכם.

 

אם אתם במצב שבו אתם זקוקים לטיפול מהיר, הדבר האחרון שאתם זקוקים לנפש שלכם הוא הליך משפטי. לכן מומלץ לפנות לעו”ד ביטוח בריאות שמתמחה בתחום. עו”ד ביטוחי בריאות יכיר את כל ההתנסחויות המשפטיות שיש בפוליסה שלכם, וכך יוכל להעריך את סיכוייכם בתביעה מול חברת הביטוח או קופת החולים ולייצגכם מולה, לתביעות נגד חברות ביטוח.

 

בלשכות המשפטיות של קופות החולים וחברות הביטוח עובדים עורכי דין רבים שתפקידם להראות שהמקרה שלכם חריג ואינו כלול במסגרת הביטוחית. כשאתם נעזרים בשירותיו של עורך דין ביטוח בריאות אתם יודעים שיש בצד שלכם איש מקצוע מהשורה הראשונה שמכיר את פסקי הדין בתחום ויסתמך גם על תקדימים שקבע בית המשפט. לכן כדאי שתצרו קשר עוד היום בטלפון או דרך עמוד יצירת קשר באתר של משרד עורך הדין רועי אסור. אם אתם זקוקים לשירותיו של עו”ד ביטוחי בריאות – צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להשיג את מלוא זכויותיכם.

נגישות