עו”ד חבויות

פוליסות ביטוחי חבויות מבטחות נזקי גוף ורכוש לצד ג’ שנגרמו כתוצאה מרשלנות או מחדלים של המבוטחים, כמו למשל חבות מעבידים, חבות כלפי צד ג’, חבות מוצר ועוד. פוליסות בתחום ביטוחי החבויות עשויות לא אחת להציל את פרנסתו של המבוטח ואת עתידו הכלכלי כשהוא דואג ביחד עם סוכן הביטוח לכיסוי ביטוחי הולם. הפוליסות מכסות כל מקרה או מצב שבו גורם שלישי, כמו למשל אורח קרוא או עובר אורח, עובד משק בית או נותן שירותים נפגע במהלך שהותו בבית או בבית העסק, לבעל הבית יש אחריות כלפיו. רוב התאונות קורות בבית ולבית העסק מגיעים גם לקוחות, גם עוברי אורח מזדמנים וגם נותני שירותים. אם אורח מעד על שטיחון הכניסה – הדייר או בעל העסק אחראים לפגיעתו.

 

במקרה של תביעה שכזו, כדאי להיעזר בשירותיו של עו”ד חבויות מומחה בנזיקין ובעוולות רשלנות. עו”ד חבויות טוב ילווה את הלקוח מרגע קבלת כל העובדות הרלוונטיות ואיסוף החומר ולאחר מכן יעניק ייעוץ על לבדיקה של גודל הנזק והשלכותיו על הניזוק ועד לסיום טיפול עם קבלת הפיצוי מחברת הביטוח.

 

לעתים פגיעה בצד ג’ עלולה לגרום לו להפוך למטופל סיעודי, אם בעקבות הפגיעה הוא מתקשה בשלוש מששת הפעולות שמוגדרות כבסיסיות והכרחיות לתפקוד תקין, שהן לקום ולשכב, להתרחץ ולהתגלח, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים, או ללכת – כלומר מרותק לכיסא גלגלים או למיטה. כך למשל, למי שמבוטח בחברת הביטוח כלל, מומלץ להיעזר בשירותי עו”ד סיעוד כלל שמכיר את תנאי הפוליסה של החברה.

 

הנה דוגמה של תביעה נגד כלל שטופלה על ידי עו”ד חבויות. אדם שחי בנפרד מאשתו, תבע בגין נזקי גוף שנגרמו לו בתאונה שאירעה, לטענת התובע, בעת שצעד ברחוב תרמ”ב פינת רחוב הרצל בעיר ראשון לציון, על מדרכה שבורה ומשובשת ובה מהמורות, נפל ונפגע. התביעה הוגשה כנגד עירית ראשון לציון וכנגד מבטחתה, כלל חברה לביטוח בע”מ. בית המשפט מצא את הנתבעות אשמות, אך קבע כי קיימת רשלנות תורמת מצד הנתבע. לזכותו של התובע נפסקו 78,682 בשקלים בצירוף שכר טרחת עורך די בשיעור של 23.4%.

 

אם אתם אתם מעוניינים להגיש תביעה נגד כלל או כל חברת ביטוח אחרת, אתם זקוקים לעו”ד חבויות מומחה. פנו עוד היום לצוות עורכי הדין במשרדו של רועי אסור, שם ישמחו להעמיד לרשותכם עורכי דין מיומנים שבקיאים בכל נבכי פוליסות הביטוח השונות. צרו קשר טלפוני או דרך אתר החברה, והצוות ישמח לסייע לכם לקבל את מלוא הזכויות המגיעות לכם.

נגישות