עו”ד סיעוד הראל

רובנו אנשים עצמאיים. אנחנו קמים בבוקר, רוחצים פנים, מצחצחים שיניים, עושים את צרכינו, מתקלחים, עובדים, מכינים לעצמנו מזון מפנק, מתלבשים וגם מתפשטים. אלו הן מגוון פעולות שאנחנו עושים בעצמנו מבלי להקדיש להן הרבה מחשבה ומקבלים אותן כמובן מאליו. אולם ישנם אנשים שנפגעו בתאונה או ממחלה, וכן, גם הגיל משחק תפקיד, ואנו זקוקים להפעיל את הביטוח הסיעודי שלנו על מנת לקבל סיוע לשמור על העצמאות מבלי להוות מעמסה על בני משפחה וחברים. אם הביטוח הוא בחברת הראל, מומלץ להצטייד בעו”ד סיעוד הראל מומחה.

 

חברת הראל נוסדה בשנת 1975 והקבוצה נחשבת לאחת הגדולות במשק, לרבות בתחום ביטוחי החיים והסיעוד. החברה מתחייבת להגינות כלפי לקוחותיה, ובאתר החברה אף כתוב “הראל פועלת ומחויבת להמשיך לפעול ללא הרף להגשמת חזונה – להעניק ללקוחותיה שקט נפשי”. אולם לעתים כשאדם נזקק להפעלת הביטוח שעשה בחברה ודורש את זכויותיו, הוא נתקל בדחיית תביעה הראל ונאלץ לעמוד מול שוקת שבורה.

 

כאשר עליכם להגיש תביעה נגד הראל, מומלץ להצטייד בעורך דין מומחה ובקיא בתחום. עו”ד סיעוד הראל ידע להתמודד עם השיטות של חברות הביטוח להערים קשיים על המבוטחים ולפגוע בזכויותיהם, בניגוד לפוליסה ובניגוד לחוק. חברות הביטוח מעסיקות סוללה של עורכי דין שתפקידם להתיש את המבוטח עד שזה יתייאש ויוותר על זכויותיו.

 

עו”ד סיעוד הראל יגביר את הסיכוי כי חברת הביטוח תשנה את החלטתה עוד בטרם הגשת תביעה נגד הראל, מכיוון שהוא בקיא בתחום, מכיר את פסקי הדין שקבע בית המשפט בנושאים דומים ומכיר את התקדימים שכבר נקבעו ועליהם אפשר להתבסס ולהראות ללשכה המשפטית של חברת הביטוח כי היא טועה.

 

אם אתם מתמודדים עם דחיית תביעה הראל וזקוקים לייעוץ משפטי, פנו למשרד עורכי הדין רועי אסור. צוות המשרד מיומן בהתנהלות של תביעות מבוטחים. כשאתם עומדים לבד מול עורכי הדין של חברת הביטוח היתרון נמצא בצד שלהם, עו”ד סיעוד הראל במשרדו של רועי אסור ידאג לאינטרסים שלכם וישיב את היתרון לצד שלכם, וכמובן ידאג למימוש כל זכויותיכם. אל תהססו ופנו לצוות המשרד עוד היום בטלפון, או השאירו פרטים באתר המשרד.

נגישות