עו”ד תביעת ביטוח

עשיתם ביטוח דירה, רכב, חיים או סיעוד, שילמתם את הפרמיות כמוסכם בפוליסה, ואז למרבה הצער הגיע היום שבו עליכם להגיש תביעה נגד ביטוח כדי לקבל את הגמול המובטח לכם בקרות המקרה הביטוחי. דבר ראשון עליכם לפנות לסוכן הביטוח שמטפל בכם והוא ידע לבדוק האם הפוליסה מכסה את המקרה ומה הפיצוי שמגיע לכם. סוכן טוב ואמין ידע לבצע את ההליכים בזריזות מול חברת הביטוח. אם אין סוכן בתמונה, חברות הביטוח מפרסמות באתריהן כיצד לפנות אליהן באופן ישיר.

 

אולם לא אחת קורה, שביטוח שאמור להקנות לכם ראש שקט, בידיעה שבקרות המקרה הביטוחי יהיה גמול לפרמיות ששילם במשך שנים ארוכות, הופך למאבק בין המבוטח לבין חברות הביטוח שלא מזדרזות להעביר את הגמול המובטח. במקרה כזה מומלץ להיעזר בשירותיו של עו”ד תביעת ביטוח.

 

חברות הביטוח אוהבות לשמור את הכסף אצלן ולדחות תביעות לעתים גם אם הן מוצדקות והמבוטחים עומדים בתנאי הפוליסה. למעשה חברות הביטוח יעדיפו לגרור את המבוטח בלך ושוב בניסיון להעביר זמן ולמשוך את הטיפול בתביעה. מבוטחים רבים לא ירצו להיכנס לתהליך של תביעה משפטית יקרה, ארוכה ומתישה, וכך קורה כי פיצויי ביטוח שמגיעים לכם לא עוברים לרשותכם. עורך דין תביעת ביטוח יוכל לסייע במצב כזה לזרז את ההליכים ולהעניק לכם את הזכויות המגיעות לכם.

 

עו”ד תביעת ביטוח יסייע לכם גם במקרי רשלנות של הסוכן או של המבטחת. שימו לב, שבקרות המקרה עליכם לפעול במהירות. אנשים מתבלבלים לחשוב כי כמו בתחומי משפט רבים אחרים חלה תקופת התיישנות ארוכה בת שבע שנים. אולם לא כך המצב בנושא הביטוח, שבו ההתיישנות המקסימלית היא שלוש שנים. לכן מיד כשאתם נדחים על ידי חברת הביטוח – צרו קשר עם עו”ד תביעת ביטוח מקצועי, שפעמים רבות יוכל לגרום לחברת הביטוח לחזור בה ולתת לכם את מלוא השיפוי עוד לפני ההיגררות לבית המשפט.

 

דבר נוסף שחשוב להדגיש בתחום הביטוח, אל תסמכו לעולם על הבטחות שניתנות לכם בשיחה בעל פה, בין אם פנים אל פנים ובין אם בשיחה טלפונית. ודאו שהכול מגובה בכתב, עם תאריך ובמידת האפשר חתימה של שני הצדדים. כך בבוא היום בו תצטרכו להגיש תביעה נגד ביטוח, קל יהיה להוכיח שהצדק אתכם..

 

אם אתם זקוקים לייעוץ של עו”ד תביעת ביטוח, פנו למשרדו של עורך הדין רועי אסור. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בהליך המשפטי הסבוך והמורכב, כדי שתקבלו את מלוא הזכויות המובטחות לכם.

נגישות