עורך דין ביטוחים

עשיתם ביטוח במטרה שיהיה לכם ראש שקט עד שחס וחלילה יקרה המקרה הביטוחי, שילמתם את הפרמיות כמוסכם בפוליסה, ואז למרבה הצער הגיע היום שבו עליכם להגיש תביעה נגד ביטוח כדי לקבל את הגמול המובטח לכם. על פי המצב הרצוי, חברת הביטוח אמורה בתוך זמן קצר לאשר את תביעתכם ולהעביר את הגמול המובטח לכם. למרבה הצער, פעמים רבות קורה שחברות הביטוח מערימות קשיים ולא מזדרזות להעביר את הגמול המובטח. במקרה כזה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין ביטוחים.

 

חברות הביטוח אוהבות לשמור את הכסף אצלן ולדחות תביעות לעתים גם אם הן מוצדקות והמבוטחים עומדים בתנאי הפוליסה. למעשה חברות הביטוח יעדיפו לגרור את המבוטח בלך ושוב בניסיון להעביר זמן ולמשוך את הטיפול בתביעה. במקרה של תביעות ביטוח תאונות אישיות יש להגיש את התביעה במהרה, גם בגלל שהמבוטח זקוק לגמול במהרה וגם מכיוון שחלה תקופת התיישנות מקוצרת על המקרה בת שלוש שנים בלבד. עו”ד לתביעות נגד הביטוח מומחה בתחומו יוכל לסייע לקבל במהירות את המגיע לכם.

 

הכיסוי הביטוחי בתאונות אישיות כולל נזקי גוף שנגרמו בשל תאונה שאירעה בכל זמן ובכל מקום בעולם, למעט בחריגים שעליהם להיות מצוינים באופן ברור בפוליסה. תלמידים בבתי ספר מבוטחים בפוליסת תאונות אישיות תלמידים. לרוב מבוטחים בביטוח זה גם באגודות ספורט, מועדוני צלילה ומכוני כושר.

 

תביעות ביטוח תאונות אישיות ניתן להגיש אם נגרמה נכות בעקבות הפגיעה, אם נגרם אובדן כושר עבודה וזאת בהתאם למשלח ידו של המבוטח. ככל שהגדרת תפקידו רחבה יותר יהיה קשה יותר להוכיח אובדן כושר עבודה, ולכן מומלץ להסתייע בשירותיו של עו”ד לתביעות נגד הביטוח. עורך דין ביטוחים מכיר את החוק על סעיפיו השונים ואת הפוליסות על רבדיה הרבים כדי לסייע להוכיח שאכן נגרם אובדן כושר עבודה גם אם חברת הביטוח טוענת אחרת.

 

בשל מורכבות הפוליסות הביטוחיות, כשאתם זקוקים לשירותיו של עורך דין ביטוחים מומלץ לפנות למשרד מומחה בתחום. במשרדו של עורך הדין רועי אסור ישמור להעניק לכם ייעוץ וליווי של עורך דין ביטוחים לכל אורך ההליך המשפטי. התקשרו עוד היום כדי שעורכי הדין של המשרד יסייעו לכם לקבל את מלוא זכויותיכם.

נגישות