עורך דין ביטוח דירה

מרכז החיים שלנו הוא הבית. בבוקר אנחנו מתעוררים בו, יוצאים ממנו לעבודה או הלימודים, עורכים ארוחות ערב משפחתיות ומארחים חברים, וכדי שהוא יהיה נעים גם לאורחינו וגם לנו כשאנחנו יושבים סתם ככה לבד מול הטלוויזיה, אנחנו ממלאים אותו ברכוש, מחפצים סנטימנטליים עד חפצים יקרי ערך שקנינו במיטב כספנו. כדי להגן על הרכישות הללו אנו מבטחים את הדירה, וכשמשהו קורה ונגרמים נזקים, אנחנו נזקקים לשירותיו של עורך דין ביטוח דירה. לצורך כך דרוש עורך דין המומחה בתביעת ביטוח דירה.

 

נזקי רכוש שעלולים להיגרם כוללים בין היתר שריפה, עשן ופיח, מים או ריסוס. לרוב הנושאים הללו כלולים בפוליסת הביטוח, אולם לעתים אנו נתקלים במצב שבו חברות הביטוח מנסות להערים קשיים או להוכיח כי הנזק אינו כלול בפוליסה. עורך דין ביטוח דירה ידע לייצג את האינטרסים שלכם ולהגיע למצב שבו תביעת ביטוח דירה מסתיימת בהצלחה עבור לקוחותיו.

 

הבית שלכם, בין אם הוא בבעלותכם ובין אם הוא בשכירות, הוא נכס יקר מכל הבחינות לכן במקרה של תביעות ביטוח נזקי רכוש מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין ביטוח דירה מומחה בתחומו. נכון, לא ניתן להחזיר את ערכם של חפצים רגשיים שניזוקו או נהרסו כליל, אך עורך הדין יעשה כל שביכולתו כדי שתקבלו את מקסימום הפיצוי הכספי שמגיע לכם על חפצים יקרי ערך, בזכות תביעת ביטוח דירה שתגישו.

 

בנוסף, פעמים רבות נגרם נזק למבנה ואין ביכולתכם לעמוד בעלויות השיפוץ ושיקום המבנה, לכן עליכם להגיש תביעות ביטוח נזקי רכוש. הליך דומה ניתן להגיש במקרה שבו כלל לא ניתן לשקם את המבנה מסיבות שונות, ובמקרה כזה המבוטח יוכל לקבל את שווי השוק של הקרקע, כלומר הקרקע עוברת לרשות חברת הביטוח שמשלמת את תמורתה למבוטח. הדבר מאפשר לו לרכוש דירה חלופית ללא תלות בגורמים אחרים.

 

תביעת ביטוח דירה היא נושא רגיש ומורכב עם השלכות משפטיות ורגשיות רבות. לכן, כשאתם נכנסים להליך כזה, אתם צריכים לצדכם עורך דין ביטוח דירה מומחה ומוביל בתחום. משרד עורכי הדין רועי אסור הינו משרד עתיר ניסיון ובעל ידע מקצועי רב ומגוון, המעניק שירותים משפטיים בתחום ביטוחי הדירות והמבנים לעסקים ולחברות וכמובן לאדם הפרטי. צרו עם צוות המשרד קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר, ותיהנו מליווי צמוד ואישי, ושירות מקצועי ויעיל.

נגישות