עורך דין לתביעות נגד הביטוח

ביטוח אמור להקנות לאדם ראש שקט, בידיעה שבקרות המקרה הביטוחי יהיה גמול לפרמיות ששילם במשך שנים ארוכות. בין אם מדובר בביטוח רכב, דירה, סיעוד, ביטוח חיים או כל ביטוח אחר. אנחנו משלמים תשלום חודשי או שנתי, מקווים שלעולם לא נשתמש בכך, ובבוא היום נגיש תביעה, חברת הביטוח תפצה כמוסכם בתנאי הפוליסה, ואנחנו לא נקרוס כלכלית בשל עלויות טיפול גבוהות. אז איך ייתכן שידיו של עורך דין לתביעות נגד הביטוח עמוסות בעבודה?

 

חברות הביטוח אוהבות לדחות תביעות המוגשות נגדן, גם אם הן מוצדקות והמבוטחים עומדים בתנאי הפוליסה. למעשה חברות הביטוח יעדיפו לגרור את המבוטח בלך ושוב בניסיון להעביר זמן ולמשוך את הטיפול בתביעה. מבוטחים רבים לא ירצו להיכנס לתהליך של תביעה משפטית יקרה, ארוכה ומתישה, וכך קורה כי פיצויי ביטוח שמגיעים לכם לא עוברים לרשותכם.

 

עורך דין לתביעות נגד הביטוח יסייע לכם גם במקרי רשלנות של חברות ביטוח. על פי חוק חוזה הביטוח, סוכן ביטוח שלא העביר דיווח לחברת הביטוח על חידוש הפוליסה או השמיט פרטים בטופס הפוליסה, לא העביר עדכונים הנוגעים להיקף הכיסוי בפוליסה או ניסה לייפות דברים עבור הלקוח כדי שיצטרף לפוליסה תוך העלמת פרטים חשובים התרשל בתפקידו ובית המשפט לא יעמוד לצדה של חברת הביטוח.

 

יש לציין כי החוק רואה ברשלנות של סוכני הביטוח כאילו הייתה זו רשלנות של חברות ביטוח. כדי שתוכלו לקבל פיצויי ביטוח כפי שחשבתם שמגיעים לכם בהתאם להתחייבויות עבורכם בפוליסה וכפי שהובטח לכם בעל פה, עליכם להסתייע בשירותיו של עורך דין לתביעות נגד הביטוח, שמומחה בנושאים הללו.

 

חשוב להדגיש: אל תסמכו לעולם על הבטחות שניתנות לכם בשיחה בעל פה, בין אם פנים אל פנים ובין אם בשיחה טלפונית. ודאו שהכול מגובה בכתב, עם תאריך ובמידת האפשר חתימה של שני הצדדים. כך בבוא היום, אם חברת הביטוח תתנער מהמובטח לכם ותערים עליכם קשיים, יקל עליכם להוכיח כי הצדק בצד שלכם.

 

אם אתם זקוקים לייעוץ של עורך דין לתביעות נגד הביטוח, פנו למשרדו של עורך הדין רועי אסור. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בהליך המשפטי הסבוך והמורכב, כדי שתקבלו את מלוא הזכויות המובטחות לכם.

נגישות