עורך דין תביעות סיעוד

בין אם עשיתם זאת דרך קופות החולים ובין אם דרך חברות הביטוח, רבים מכם כבר מבוטחים בביטוח סיעוד. זהו ביטוח שנכרת כדי להבטיח שאם חס וחלילה נגיע ליום שבו איננו מסוגלים לבצע פעולות פשוטות בסיסיות הכרחיות, תחויב חברת הביטוח לשלם סכום חודשי לפי מה שנקבע בתנאי הפוליסה, סכום שיהיה תלוי ברמת הסיעוד וזאת למשך תקופה הקבועה בתנאי הביטוח. למרבה הצער לא אחת קורה שחברות הביטוח מערימות קשיים, והמבוטח נאלץ להשתמש בשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד.

 

לקום ולשכב, להתרחץ ולהתגלח, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים, או ללכת – כלומר מרותק לכיסא גלגלים או למיטה, אלו הן שש פעולות בסיסיות והכרחיות שאנו מתייחסים אליהם כמובן מאליו. אף אחד מאיתנו לא רוצה לדמיין מצב שבו לא נוכל לבצע אחת מהפעולות הללו. כשאדם אנו מסוגל למלא לפחות שלוש מהפעולות, הוא נחשב לסיעודי. לפעמים קורה שגם כשהמבוטח אינו יכול לבצע את הפעולות הללו, חברת הביטוח מערימה קשיים או מנסה להראות שהוא מסוגל לבצע את הפעולות, וכאן נכנס לתמונה עורך דין תביעות סיעוד.

 

מצב נוסף שבו מומלץ להיעזר בשירותיו של עו”ד לביטוח, הוא במצב שבו נאלצים להגיש תביעות אבדן כושר עבודה. זהו ביטוח שנועד להגן ממצב שבו תאונה או מחלה קשה גוררת פגיעה ממשית וניכרת בכושר עבודתו, מה שגורם לפגיעה כלכלית קשה כשהאדם אינו יכול עוד לפרנס את עצמו ואת בני משפחתו. כל חברה מבטחת קובעת את תנאי הביטוח שלה, אך ישנם תנאי בסיס שחייבים להתקיים בפוליסות הללו

 

תביעות אבדן כושר עבודה ניתן להגיש ישירות לחברת הביטוח. מכיוון שישנם תנאים ברורים שקבע משרד הבריאות בנוגע לאחוזי הפגיעה אך קיים שוני בין תנאי הביטוחים השונים, כדאי להיעזר בשירותיו של עו”ד לביטוח שידע להסביר כל תנאי בפוליסה ולמנוע מצב שבו תפלו בין הכיסאות ולא תגיעו למצב שבו למרות ששילמתם במשך שנים את הפרמיה שנדרשה מכם – ברגע האמת תישארו עם פיצוי מופחת ומבקרים מסוימים ללא כלום.

 

כמו בכל נושא ביטוחי אחר, כשאתם זקוקים לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד, יש לעשות זאת במהרה מקרות המקרה מכיוון שחלה תקופת התיישנות מקוצרת בת שלוש שנים. כשאתם מחפשים עורך דין תביעות סיעוד, פנו עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט למשרד עורכי הדין רועי אסור, שם מתמחים בכל הקשור לתחום הביטוח הסיעודי. במשרד צברו ניסיון רב בהתמודדות מול חברות הביטוח וביטוח לאומי, וישמחו להעמיד לרשותכם עורכי דין שידאגו לכך שתקבלו את כל זכויותיכם.

נגישות