עורך דין תביעת סיעוד

מרבית התושבים בישראל מבוטחים בביטוח סיעודי כלשהו, מי דרך קופות החולים ומי דרך חברות הביטוח. הביטוח נכרת כדי להבטיח שאם חס וחלילה נגיע ליום שבו איננו מסוגלים לבצע פעולות פשוטות בסיסיות הכרחיות, תחויב חברת הביטוח לשלם סכום חודשי לפי מה שנקבע בתנאי הפוליסה, סכום שיהיה תלוי ברמת הסיעוד וזאת למשך תקופה הקבועה בתנאי הביטוח. למרבה הצער לא אחת קורה שחברות הביטוח מערימות קשיים, והמבוטח נאלץ להשתמש בשירותיו של עורך דין תביעת סיעוד.

 

ישנן שש פעולות שנחשבות לפעולות הבסיס. אם המבוטח לא יכול לבצע לפחות שלוש מהן, הוא נחשב לסיעודי. הפעולות הן לקום ולשכב, להתרחץ ולהתגלח, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים, או ללכת – כלומר מרותק לכיסא גלגלים או למיטה. לפעמים קורה שגם כשהמבוטח אינו יכול לבצע את הפעולות הללו, מתבצעת דחיית תביעת ביטוח סיעודי והמבוטח נופל למעמסה על בני משפחתו, או נקלע להוצאות כלכליות גדולות מכיוון שעלויות החזקת מטפל נופלות כולן על כתפיו.

 

עו”ד תביעת סיעוד ידע להתמודד עם ניסיונות חברות הביטוח להערים קשיים ולהחריג את מצבו של המטופל. פעמים רבות חברת הביטוח מנסות להתחמק ממילוי הפוליסה בטענה שהמבטוח לא גילה את מצבו הרפואי הקודם. עו”ד תביעת סיעוד ידע להדוף את הטענות ולהפנות את המבטחת לפסקי הדין והתקדימים שכבר נקבע בבתי המשפט. אם נתקלתם במצב של דחיית תביעת ביטוח סיעודי בטענה שאין עמידה בלפחות שלושה קריטריונים, עליכם לפנות לעורך דין תביעת סיעוד. עו”ד תביעת סיעוד יפנה אתכם לעריכת חוות דעת חיתומית או כל פעולה רפואית מתאימה אחרת.

 

לא קל לחשוב על משהו קשה יותר מאדם שמבין שהוא כבר לא יכול לבצע פעולות שעד כה הוא קיבל כמובן מאליו ומעתה הוא צריך עזרה קבועה. הדבר קשה גם עבורו וגם עבור בני משפחתו ולכן בקרות המקרה הביטוחי חשוב לפנות לעורך דין תביעת סיעוד מומחה בתחומו. עורך דין שמומחה בסכסוכי שכנים לא יכיר את כל הרבדים המשפטיים הכרוכים בכך ולא יוכל לתת שירות מיטבי.

 

כשאתם מחפשים עורך דין תביעת סיעוד, מומלץ לפנות למשרד עורכי הדין רועי אסור, שם מתמחים בכל הקשור לתחום הביטוח הסיעודי. במשרד צברו ניסיון רב בהתמודדות מול חברות הביטוח וביטוח לאומי, וישמחו להעמיד לרשותכם עורכי דין סיעוד שידאגו לכך שתקבלו את כל זכויותיכם, גם אם מוסדות הביטוח מערימות קשיים.

נגישות