עורכי דין סיעוד

אחד הנושאים הרגישים בתחום הביטוחים, הוא ביטוח הסיעוד. לא קל לחשוב על משהו קשה יותר מאדם שמבין שהוא כבר לא יכול לבצע פעולות שעד כה הוא קיבל כמובן מאליו ומעתה הוא צריך עזרה בהליכה, להתלבש, להתרחץ, מישהו שיבשל עבורו וכו’. הדבר קשה גם עבורו וגם עבור בני משפחתו. הדבר קשה כפליים אם חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי מערימים קשיים במתן תגמולים, ובמקרה כזה יש להסתייע בשירותיהם של עורכי דין סיעוד.

 

כדי לבחור עו”ד תביעות סיעוד מומחה שיסייע לכם לקבל את מלוא זכויותיכם, יש לוודא שעורך הדין מומחה בתחום של תביעות גם מול חברות הביטוח וגם נגד המוסד לביטוח לאומי. עורך דין שמומחה בסכסוכי שכנים לא יכיר את כל הרבדים המשפטיים הכרוכים בכך ולא יוכל לתת שירות מיטבי.

 

עורכי דין תביעת סיעוד בקיאים בבעיות השגרתיות של חולים סיעודיים, כמו בעיות קוגניטיביות ופסיכיאטריות. ישנו מבחן פסיכיאטרי שמשמש רופאים כדי לקבוע אם החולה סיעודי, ועורכי דין סיעוד צריכים להכיר את המבחן הזה, כדי לדעת מתי באמת מדובר בפגיעה קוגניטיבית שהופך את החולה לסיעודי מבלי יכולת של חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי לקבוע אחרת.

 

כמו בתחומים אחרים, כשאתם מחפשים עו”ד תביעות סיעוד חפשו המלצות מאנשים אמיתיים. אל תסתפקו בעמודי “לקוחות ממליצים” באתרים של עורך הדין שבהם מופיע רק שם פרטי וסיפור הצלחה. בעולם של היום עם הרשתות החברתיות, לא תהיה זו בעיה למצוא המלצות מאנשים שאינם בעלי אינטרס, עם זהות מאומתת.

 

היכנסו לאתר של עורכי דין סיעוד, שהוא למעשה חלון הראווה של משרד עורכי הדין. קראו מה כתוב שם על הצוות, וראו האם אתם מרגישים שהם נוסכים בכם ביטחון. לפעמים כבר בשלב של קריאת הכתוב מתחברים לבן אדם או להפך, מרגישים שלא תסתדרו ביחד. בליווי משפטי חשוב שיהיה חיבור ביניכם לבין עורך הדין, על מנת שתוכלו לחשוף בפניו כמה שיותר פרטים כדי שהוא יוכל לפעול למען האינטרסים שלכם.
ולא פחות חשוב כשמחפשים עורכי דין תביעת סיעוד – האינטואיציה שלכם. סמכו עליה. לכן אנחנו ממליצים לפנות למשרד עורכי הדין רועי אסור, שם מתמחים בכל הקשור לתחום הביטוח הסיעודי. במשרד צברו ניסיון רב בהתמודדות מול חברות הביטוח וביטוח לאומי, וישמחו להעמיד לרשותכם עורכי דין סיעוד שידאגו לכך שתקבלו את כל זכויותיכם, גם אם מוסדות הביטוח מערימות קשיים.

נגישות