עורכי דין תביעת ביטוח

מדוע אנו זקוקים לשירותיהם של עורכי דין תביעת ביטוח? במהלך חיינו אנחנו נתקלים באירוע שמצריך הפעלת אחד הביטוחים שבהם אנו מבוטחים. אולם רובינו לא מכירים איך צריך להתנהל נכון מול חברות הביטוח השונות. הביטוחים רבים ומגוונים וכוללים בין היתר ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נסיעות לחו”ל, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח מנהלים, ביטוח סיעודי ועוד. גם פוליסות שמנסות “לדבר” בשפת האדם הפשוט קשות להבנה לרבים, וכך חברות הביטוח יכולות לנצל את חוסר ההבנה ולדחות את התביעה או להקטין את הפיצוי המגיע בטענות שונות.

 

כשאתם בוחרים משרד עורכי דין שיסייע לכם בתחום של תביעה ביטוח סיעודי, אתם צריכים לבחור משרד שמתמחה בתחום הסבוך והמורכב, שלא רבים מכירים ומבינים בו על בוריו. עורכי דין תביעת ביטוח מתמחים בייצוג מבוטחים שחברת הביטוח דחתה את תביעתם, למרות שבמשך שנים ארוכות המבוטחים שילמו את הפרמיות המוסכמות, בידיעה שביום צרה צריך להיות להם גב תומך ולא הפניית עורף.

 

כך לדוגמה, אם למרבה הצער אתם או קרוב משפחתכם זקוקים לסיעוד ויש לכם ביטוח סיעודי הפניקס, עליכם להגיש תביעה ביטוח סיעודי. באתר חברת הפניקס ישנו טופס עם הנחיות להגשת תביעת סיעוד ובו מפורטים השלבים והאסמכתות שהחברה מבקשת להוכחת הזכאות לשיפוי. בהבהרה לטופס מצוין: “יודגש, כי אין במפורט בהנחיות אלו להקנות כיסוי אשר אינו מצוי בפוליסה שרכשת, לפיכך וטרם קבלת החלטה על

אופן הפעולה הנדרש, אנא וודא כי אכן הכיסוי המפורט מצוי בפוליסה שרכשת”. עורכי דין תביעת ביטוח יוכלו לוודא אתכם כי אתם אכן עומדים בדרישות ומכוסים על פי הפוליסה, גם אם ביטוח סיעודי הפניקס מנסה להגיד אחרת.

 

במשרד עורכי הדין רועי אסור צברו ניסיון רב בכל תחומי תביעות הביטוח. אם אתם זקוקים לשירותי עורכי דין תביעות ביטוח, פנו לצוות המשרד בכל שאלה שמתעוררת לגבי כל תנאי בפוליסה עוד לפני שאתם נזקקים להפעלתה. זכרו, כל טעות או אי-הבנה בשלב מוקדם יכולות להיות בעלות משמעויות כלכליות וטיפוליות נרחבות, ולכן כדאי להיוועץ באיש מקצוע כדי שאחרי שאתם משלמים פרמיות במשך שנים ארוכות – לא תישארו נטולי כספים ביום שבו הכי תזדקקו להם.

נגישות