תביעה נגד הכשרה

כשאנו מחפשים חברת ביטוח, אנו רוצים לקבל תמורה מלאה לכספנו בבוא העת, כשעלינו להפעיל את הפוליסה ולתבוע את חברת הביטוח. למרבה הצער, פעמים רבות חברות הביטוח נוטות להערים קשיים על מבוטחיהן במטרה לשמור את הכסף אצלן. חברות הביטוח הן חברות מסחריות שמוכרות מוצר והן דואגות בראש ובראשונה לאינטרסים של עצמם. כשהמבוטח נופל בין הכיסאות, לא נותרת לו ברירה אלא לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום ולהגיש תביעה, כדוגמה – תביעה נגד הכשרה. לכך דרוש עורך דין לתביעות נגד הביטוח.

 

“‘הכשרה’ שואפת להיות חברה מובילה בענף הביטוח והפיננסים, בדגש על חדשנות, מקצועיות ויצירתיות,

המעניקה חווית שירות ייחודית ללקוחותיה. ‘הכשרה’ פועלת לבניית יחסי אמון המושתתים על כבוד הדדי,

יושרה, שקיפות, הוגנות ונגישות” – זה מה שמופיע באתר חברת הביטוח הכשרה. תביעה נגד הכשרה תוגש במקרה שלמרות שתנאי הפוליסה קובעים מתן שיפוי, תמצא החברה דרכים לקבוע כי מדובר במקרה חריג.

 

חברת ביטוח קטנה נוספת שמפעילה שלל מוצרי ביטוח, בתחומי הביטוח הכללי, ביטוחי החיים, הבריאות, הגמל, הפנסיה ומוצרים פיננסיים שונים,  היא חברת איילון שנוסדה ב-1976. מדובר בחברה קטנה יחסית שפועלת בארבעה משרדים אזוריים ובה 600 עובדים. גם בחברה הזו ישנם מקרים בהם מבוטח מגלה כי תביעתו נדחתה והוא נאלץ להיאבק בחברה באמצעים המשפטיים העומדים לרשותו כדי לממש את מלוא זכויותיו. כדי להתמודד עם הסיטואציה הלא נעימה ולהגיש תביעה נגד איילון מומלץ לפנות לעורך דין מיומן ובקיא בתחום זה.

 

עוד דוגמה לחברה שמגיעה לבתי המשפט היא שירביט, העוסקת בשלל ענפי הביטוח בישראל. התנהלות מול תביעה נגד שירביט עלולה להסתיים במפח נפש ובאי קבלת השיפוי במובטח בפוליסה אם לא תיעזרו בשירותיו של עורך דין מומחה, כיוון שקיים פערי כוחות בין המבטח למבוטח. בתי המשפט עמוסים בתביעות נגד חברות הביטוח שלהן מחלקות משפטיות עם סוללת עורכי דין מנוסים ומיומנים בדחיית תביעות ובמציאת חריגים, גם אם התביעה מוצדקת לחלוטין ואין בה שום דבר חריג. לכך כדאי להיוועץ עם עורך דין לתביעות נגד הביטוח.

 

לא משנה עם איזו חברת ביטוח אתם מתמודדים, בין אם זו תביעה נגד הכשרה, תביעה נגד איילון או תביעה נגד שירביט, פנו עוד היום למשרד עורכי הדין רועי אסור. צוות המשרד בקיא בכל נבכי הפוליסות והפרטים הקטנים שבסעיפיהן, וכן איך הם עומדים אל מול דרישות החוק. לדוגמה, גם אם תביעה נגד הכשרה הגיעה מכיוון שחברת הביטוח טענה שאתם מקרה חריג שלא כלול בפוליסה, בית המשפט עשוי לקבוע אחרת. לכן חשוב שתפנו במהרה בטלפון או דרך עמוד יצירת הקשר באתר, כדי שתוכלו לקבל ללא עיכובים מיותרים את כל הזכויות שמגיעות לכם.

נגישות