תביעה נגד הפניקס

אחת מחברות הביטוח הגדולות והמוכרות בישראל היא הפניקס. החברה שהוקמה ב-1949 מציעה מגוון ביטוחים, בהם ביטוח משכנתה, ביטוחי חיים, רכב, תאונות אישיות, נסיעות לחו”ל, וכן ביטוח סיעוד. על פי אתר החברה, היא חותרת להגינות ומצהירה: “אם זה חשוב לך, זה חשוב לנו”. אולם ישנם לא מעט מקרים שהגיעו לדיון בבתי המשפט ועליהם גם דווח בהרחבה בכלי התקשורת, שבהם החברה הערימה עליו קשיים שלא לצורך והתנערה מאחריות כלפיו על מנת לשמור את הכספים אצלה. לכן לעתים אין ברירה אלא להגיש תביעה נגד הפניקס. ולדוגמא, יכולה להיות תביעה זו כנגד ביטוח סיעודי הפניקס.

 

אחד התחומים שבהם מתמחה חברת הפניקס, היא תחום הביטוחים הסיעודיים. זהו ביטוח שמאפשר לקיים חיים בכבוד גם לאחר אובדן יכולות עצמאיות מבלי להסתמך על בני המשפחה הקרובים וחברים. לרובנו פעולות כמו לרחוץ פנים, להתהלך, לשבת, לקום נראות מובנות מאליהן. אך עבור מי שנפגע בתאונה או ממחלה הפעולות הללו מחייבות סיוע, או מה שנקרא בעברית סיעוד. כל אחד מאיתנו עלול ללקות במחלה קשה, להיקלע לתאונה או לאירוע שיגרמו לתלות באחרים ולצורך בטיפולים יקרים שיאפשרו שיקום והמשך חיים ארוכים ומלאי כבוד. ביטוח סיעודי הפניקס מוכר מאוד בשוק הביטוחים הסיעודיים.

חשוב להדגיש כי הפניקס היא חברה מקצועית אך גם היא לא נקייה משגיאות בניסיון לשמור על האינטרסים הכלכליים שלה. במצב שבו אתם מתמודדים עם דחיית תביעה הפניקס, כדאי לשכור את שירותיו של עו”ד סיעוד הפניקס שידאג לאינטרסים הפיננסיים שלכם. כמו כל חברת ביטוח אחרת ומוסדות פיננסיים שונים, גם לפניקס יש סוללת עורכי דין הבקיאים בפרצות החוק ומקדישים את מרצם לדחיית תביעה הפניקס.

 

מה עושים במקרה שעליכם להגיש תביעה נגד הפניקס? פנו לעו”ד סיעוד הפניקס, כלומר עורך דין שמומחה בתחום הביטוח, מכיר את הפוליסות של הפניקס וידע איך להשיב לכם את זכויותיכם מבלי לפגוע כהוא זה בסעיפי הפוליסה כפי שמגיע לכם. יש לציין כי לפעמים חברת הביטוח תנסה להגיע לפשרה עם המבוטח, שמצדו עשוי להסכים לכך העיקר להבטיח שיקבל משהו, מתוך פחד ממימוש האיום כי לא יקבל כלום או הרבה הרבה פחות ממה שמגיע לו.

 

אם אתם זקוקים לסיוע בכל נושא של תביעה נגד הפניקס, פנו למשרד עורכי הדין רועי אסור. צוות המשרד מיומן בהתנהלות של תביעות מבוטחים ובהתנהלות הלשכה המשפטית של חברת הביטוח נגד מבוטחיה. כשאתם עומדים לבד מול עורכי הדין של חברת הביטוח היתרון נמצא בצד שלהם, עורכי הדין המנוסים במשרדו של רועי אסור ידאגו לאינטרסים שלכם ויחזירו לכם את היתרון וכמובן ידאגו למימוש כל זכויותיכם. אל תהססו ופנו לצוות המשרד עוד היום בטלפון, או השאירו פרטים באתר המשרד.

נגישות