תביעה נגד מגדל

חברת הביטוח מגדל קיימת עוד מלפני קום המדינה, בשנת 1934. החברה העוסקת במגוון סוגי ביטוח: ביטוח חיים, ביטוח רכוש, ביטוח בריאות ועוד. זו הייתה הייתה החברה הראשונה שהשיקה ביטוח מנהלים בישראל, והראשונה שהקימה קרן פנסיה לא הסתדרותית. כיום הקבוצה מנהלת כ-33% מביטוחי החיים וקרנות הפנסיה החדשות בישראל, במונחי פרמיות ודמי גמולים. אולם למרבה הצער לעתים קורה כי יש להגיש תביעה נגד מגדל, כשיש אי הסכמות בנוגע לפרשנות סעיפי פוליסת הביטוח.

 

כמו בחברות ביטוח אחרות, מבוטחים נתקלים לא אחת בקירות בצורים ובחברות שמערימות קשיים, עד שהדבר מגיע לדיון בבתי המשפט ועליהם גם דווח בהרחבה בכלי התקשורת. במצב שבו החברה מתנערת מאחריות כלפי המבוטח על מנת לשמור את הכספים אצלה, יש להיוועץ בעורך דין האם יש עילה לתביעה נגד מגדל.

 

אחד התחומים הקשים ביותר בתחום הביטוח, שחושף את הפנים המכוערות של התחום, הוא תחום הסיעוד. דקלה היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בתחום הסיעוד. מלבד לביטוחים הפרטיי, מבטחת דקלה את חברי קופת חולים כללית וארגונים גדולים נוספים בביטוח קולקטיבי. על פי הערכות סטטיסטיות, כשליש מתביעות הסיעוד נדחות כך סתם ללא סיבה מוצדקת. תביעות סיעוד רבות נוספות נדחות ללא צידוק משפטי או עובדתי. אם אתם מתמודדים עם דחיית תביעה דקלה, מומלץ לפנות לעו”ד סיעוד דקלה שבקיא בתנאי הפוליסה ויוכל לסייע לכם לקבל את זכויותיכם.

 

מתי סביר להניח שתקבלו דחיית תביעה דקלה? ישנן פוליסות ביטוח אשר בהן מצוי סעיף חריגים, הפוטר את החברה ממתן פיצוי או שיפוי למבוטח בחלק או בכל המקרים של ביטוח סיעודי. כאן נדגיש שבתי המשפט נוטים שלא לקבל את ההחרגות וכופים על חברות הביטוח לשפות את המבוטח. לכן חשוב מאוד להיעזר בעו”ד מומחה בתחום.

 

בין אם אתם זקוקים לסיוע עם תביעה נגד מגדל ובין אם אתם מעוניינים בשירותיו של עו”ד סיעוד דקלה או כל חברת ביטוח אחרת, אתם צריכים את הטובים ביותר לצדכם. פנו עוד היום למשרד עורך הדין רועי אסור. צוות המשרד יעניק לכם ליווי צמוד ורגיש, כדי שתוכלו לקבל את מקסימום הזכויות המגיעות לכם מבלי לבזבז זמן וכעסים מיותרים ברגעים שהכי דרוש לכם רוגע וראש שקט.

נגישות